The languages of the Ex-Yu Kasiopejski materijal

Datum sesije: 9.03. 2024.
Laura i Andromeda za pločom
Niall, Joe, Gaby, Ark, PoB, Chu, Scottie, Luna, Pikabu
FOTCM članovi putem Zooma:
3DStudent, A Jay, Abats, Adobe, Aeneas, aimarok, Aiming, Alana, Alejo, Altair, aluminumfalcon, Anamarija, anartist, AndrewMn, annp, Approaching Infinity, Aragorn, Aya, Bluefyre, Bo, brandon, Breton, cassandra, Cosmos, Deliverance, Dirgni, DougEE, dugdeep, Eboard10, Ellipse, Fabric, Faith, finduilas495, France, Gawan, genero81, Glenn, Gottathink, Gwenllian, Herondancer, Hesper, Hesperides, hlat, honzap, iamthatis, irjO, iscreamsandwish, Jacques, JeanneT, JEEP, jess, Josi, Kenlee, KJN, Nienna, Konstantin, korzik18, laurentien2, Laurs, Learner, Lilou, loreta, LQB, Luc, Luis Miguel, M, Maat, Maiko, marek760, Mari, Mark7, Mike, Mikkael, Mililea, Mrs. Peel, msante, Natus Videre, Navigator, Neil, Nicholas, nicklebleu and his wife, Obi, Ollie, Oxajil, Pecha, PERLOU, Puma, RedFox, rrraven, Ryan, rylek, Ryu, Saman, seek10, seeker2seer, Stoneboss, sToRmR1dR, T.C., Theodor, Timótheos, thorbiorn, Tristan, Turgon, Ursus Minor, whitecoast, williamsj, Windmill Knight, Yas, Ysus, Zar
P: (L) Danas je 9. mart 2024. Usput, kako je Redrocku?
(Gaby) Trebao bi biti na oporavku. (L) On je na oporavku?
(Gaby) Ide u tom smeru, da. (Chu) Malo mu je bolje, da.
L: Malo mu je bolje. U redu. Pa ako on ovo gleda, Redrock, naše misli su sa tobom. Da, pređimo odmah na stvar jer mi se čini da će trebati neko vreme da uopšte počnemo. Pa da vidimo ima li šta... Halo, ima li koga?
[planšeta zumira okolo pokazujući na razne brojeve]
(L) Ide za brojevima... Dobro, započnite niz brojeva ispočetka jer ne znam o čemu pričate. Pre svega, ko je s nama?
O: Qoininna od Kasiopeje.
P: (L) I šta je sa brojevima?
O: Redosled promene programa.
P: Kakva promena programa?
O: Vaša stvarnost će proći kroz jednu takvu.
P: (L) I šta bi nam brojevi značili?
O: Oprostite, to je bio informacijski kod koji vam još nije poznat.
P: (L) U redu. Dakle, analizirali ste neku vrstu... nečeg sličnog kompjuterskom kodu?
O: Blizu.
P: (Joe) Događaju li se prilično često programske promene ovog tipa kroz koje će naša stvarnost proći? Jesu li se one već dogodile u našim životima?
O: Da.
P: (L) Događaju li se često?
O: Ne.
P: (Gaby) Je li 11.09. (teroristički napadi na Blizance, op.) bila jedna?
O: Da.
P: (L) Je li atentat na Johna F. Kennedyja bila jedna?
O: Da.
P: (Joe) Pa, niti jedan od tih događaja nije bio pozitivan iz naše perspektive. Dakle, verovatno je najbolje pretpostaviti da će ovaj sledeći biti iste naravi - tj. ne pozitivan iz naše perspektive?
O: Blizu.
P: (Joe) A kad kažu, "uskoro će proći", je li to neizbežno ili unutar sledeće godine?
O: Meseci ili tako nešto.
P: (Joe) Kakve su šanse da Trump bude ubijen ove godine?
O: Moguće je da će se srediti da izgleda prirodno.
P: (Gaby) Kao srčani udar.
O: Moždani udar.
P: (Joe) Da li se programska promena o kojoj oni pričaju unutar X meseci odnosi na puštanje novog virusa?
O: Ne još.
P: (Andromeda) Dakle, nešto drugo pre toga.
(Niall) Geopolitika. Ukrajina. (Joe) Je li to povezano sa geopolitikom u Ukrajini i Rusiji?
O: Da.
P: (Joe) Trebamo li verovati pričama evropskih političara da će Euvropa zaratiti sa Rusijom?
O: Nekima, svakako. Oholost ne poznaje granice.
P: (Niall) Oni stvarno, stvarno, stvarno, stvarno ne žele da Putin pobedi.
(L) I oni stvarno, stvarno, stvarno ne žele da Trump pobedi, i oni stvarno, stvarno, stvarno postaju očajni i zbog njihovog očaja mi se čini da se približava neka velika promena. Je li to deo toga?
O: Da.
P: (Joe) Dakle, promena programa se odnosi na nešto drugo u odnosu na dela ili mahinacije javne političke elite na Zapadu?
O: Da.
P: (L) Radi li se o 4D OPS?
O: Da.
P: (Joe) Šta je, Laura? Šta je onda? (Niall) Pretnja iz svemira?
O: Posmatrajte nebo, zemlju i okeane.
P: (L) Pa, to je sve. (Andromeda) Ali uglavnom prirodno. (Niall) Zemaljske promene.
(Andromeda) Izuzev moguće invazije vanzemaljaca.
(L) Koliko vas ima sesije u formatu koji se može pretraživati? Mislim, pretpostavljam da neki od vas znaju.
(Joe) Svi imaju pristup tom online praktičnom formatu koji se može pretraživati.
(L) Nismo li već pitali za satelit Crni Vitez? Jesmo. U redu. Možete li to pronaći i pokazati nam? Zalepite ga u chat.
[Traženje u toku...]
(L) Ali u svakom slučaju, sećate se da je već postavljeno pitanje. E sada, Altaire, postavio si pitanje: Koliko godina je star najstariji oblik ruskog jezika? Gde je Altair?
(Altair) Ovde sam. (L) U redu. Jesi istraživao o tome?
(Altair) Da, ali službena teorija kaže kao samo nekoliko stotina godina. Nema zapisa starijih od nekoliko stotina godina i to je malo sumnjivo.
(L) U redu. Vidiš, te informacije su trebale biti uključene u tvoje pitanje.
(Chu) Ali čak se pitam hoćeš li dobiti jasan odgovor, jer što se smatra staroruskim, staroslovenskim? U tom slučaju ideš mnogo dalje u istoriju. Ruski je moderna...
(L) Moderna verzija staroslovenskog. Koliko je star?
(Chu) 1200, mislim.n(L) Pa u svakom slučaju, postavit ćemo pitanje:
(Altair) Koliko godina je star najstariji oblik ruskog jezika?
O: 1300.
P: (L) Dakle, to bi bilo pre 1300 godina. Šta to znači?
(Niall) 700. ili 800. godine nove ere, za koju je Putin nedavno rekao da je nastala ruska država.
P: (L) Ovo je Ennio:
(Ennio) Spomenuli ste pre nekoliko meseci da postoji grupa elita koja je komunicirala sa 4D OPS o upravljanju budućnošću čovečanstva. Je li bilo pomaka u njihovim raspravama?
O: Nije da možete znati.
P: (L) Dalje: (Ennio) Bilo šta novo što vanzemaljci predlažu eliti da učini, a da to još nismo čuli od Gatesa i Schwaba?
O: Ne.
P: (L) To je bilo uzalud pitanje, ali samo sam ga htela postaviti samo da demonstriram. (Joe) "Bilo šta novo." Mislim, može li biti uopšptenitije pitanje?
L: Da, kakvo pitanje, takav odgovor. I onda postavljš dodatna pitanja o tome:
(Ennio) Je li ova 4D OPS grupa ista grupa za koju ste jednom rekli da su sklopili sporazum predsednikom Eisenhowerom i njegovim saradnicima kojeg se nisu pridržavali ?
O: Ne.
P: (L) E sad, ovo je malo zanimljivije: (Ennio) Je li grupa elite koja je u raspravama sa ovim 4D OPS ambasadorima nesvesna duge istorije vanzemaljaca vezano za otmice i hibridizaciju ljudi? Zar nisu svesni?
O: Ne.
P: (L) Znači oni su svesni?
O: Da.
P: (L) Šta imaš od toga?( Joe) To smo već znali. To je u sesijama.
L: Dobro, ovo je malo zanimljivije:
(Ennio) Izrael je bio jedna od najagresivnijih zemalja na svetu kada je u pitanju vakcinisanje protiv COVID-a, restrikcija, itd. Je li u njihovim serijama vakcina bilo nečega što je bilo skrojeno za delove izraelske javnosti, recimo u domenu etnički specifičnog oružja osmišljenog da ozledi ili ubije Semite među njima?
O: Isto kao i za većinu, iako su različite serije varirale.
P: (L) Ali ne znamo. Postoji li neka vrsta povišene stope smrtnosti ili preteranog broja smrtnih slučajeva u Izraelu kao na mnogim drugim mestima? Znaš li to, Ennio?
(Chu) Nema ga. (L) Nema ga. To baš i nije dobro. U redu. Zato što sam nedavno pročitala nešto što kaže da Aškenazi nisu toliko pogođeni COVID-om ili vakcinama kao drugi ljudi.
(Niall) Čitao sam da je Izrael zabeležio porast stope plodnosti, dok je kod svih ostalih bio obrnuto. (Joe) Nakon vakcina?
(Niall) Je li to do vakcina ili COVID-a? Nisam siguran. '20. je ili '21.
(L) To je gotovo kao potvrda da su oni ti koji su u poziciji da komuniciraju sa bilo kim ko stvara te vakcine i za šta su dizajnirane.
(Niall) Nije li Albert Bourla, šef Pfizera, američki Jevrej? L: Ne znam. Da, pa to je bilo malo zanimljivije. (Ennio) Reanimiraju li se ukrajinski vojnici koji su poginuli u akciji i sada služe drugim snagama?
O: Ne.
(Ennio) Nikolaj Patrušev iz ruskog Veća sigurnosti oglasio je uzbunu zbog rastućeg potencijala da neka nova i nečuvena bolest dođe iz Washingtona i od američke vojske. Jesu li njegove informacije bile povezane sa ebolom/rinovirusom bolesti X o kojoj smo razgovarali sa vama?
O: Da.
P: (L) Nismo pitali koji? Oh, pitali smo za atlantski jezik, ali onda... Altair, zar nismo pitali za atlantski jezik, i najstariji jezik, ili šta već? Sećaš li se?
(Atlair) Da. Pitala si pre nekoliko godina za najstariji alfabet i rekli su da je starogermanski, ali nisam siguran kako je povezan sa kantekijanskim jezikom. To je sve čega se sećam. (Approaching Infinity) Postojala je referenca, mislim da je to bilo pre godinu dana, da je indoevropski kantekijanski jezik, zar ne?
I to je bilo kao ostatak... ili se ne mogu setiti reči koju su koristili - ostatak kantekijanskog jezika koji je preživio i koji je bio poreklo onoga što mi zovemo proto-indo-evropski ili nešto slično.
U sesiji od 14. januara 2023. stoji:
„P: (Ze Germans) Koji je bio prvi indoevropski jezik koji su stvorili graditelji gena?
O: Indoevropski nije "stvoren". Jezik se pojavio u vašoj stvarnosti.
P: (L) "Pojavio se"...
O: Indoevropski je bio pogrešan naziv za ostatke kantekijanskog jezika.“
(L) Da. Nisu li rekli nešto i o baskijskom jeziku?
(Chu) To je bilo nedavno vezano za vanzemaljce. L: To je bilo relativno nedavno.
(Chu) To je bilo nedavno vezano za vanzemaljski jezik. (L) Vanzemaljski jezik.
(Chu) Da je sličan baskijskom. L: To je jezivo. Dakle, rekao bih da je moderan, o, dobro, u redu... Pitajmo.
(Altair) Koji je moderni jezik najbliži kantekijanskom?
O: Starogermanski.
P: (L) U redu. U redu, seek10 pita ovo:
(seek10) Procenjuje se da su moćnici (PTB, powers that be u originalu, op. prev.) doveli 10 miliona imigranata u SAD polutajno. Šta stoji iza toga osim stvaranja temelja za kontrolu neposlušnosti, povećanja opšte bede za stanovništvo raznim sredstvima poput politika Agende 2030, zavađanja javnosti, jeftine radne snage, izgovora za veći nadzor itd.?
O: Najjednostavnije od svega: birači. "Moćnici" ne shvaćaju da su uhvatili tigra za rep. Takođe nedavno skovani planovi za popunjavanje redova vojske. Neće ispasti dobro.
P: (L) U redu. m(Altair) Zašto Baski imaju najveću učestalost RH negativne krvi od bilo kojeg naroda na svetu?
O: Manje mešanja sa autsajderima. Ali uzmite u obzir i autohtone ljude Južne Amerike i zapadne hemisfere.
P: (L) Dakle, ja vidim, možda pogrešno, da postoji nešto više u tom pitanju nego što ste ti zapravo stavio u njega. Jesam li u pravu da si hteo znati nešto o tome KAKO SU DOBILI visok postotak negativne krvi? Da?
(Altair) Da. Mislio sam da je na neki način povezano sa Atlantidom, ali nisam bio siguran kako.
(L) U redu. Mislio je da je to povezano sa Atlantidom. Je li on zapravo bio u pravu u toj pretpostavci koja je bila latentna u pitanju i nije bila savršeno izražena?
O: Blizu.
P: (L) Pa, znate, jedna stvar koja me je uvek zanimala je činjenica da je bilo toliko RH negativne krvi u centralnoj Južnoj Americi. Mislim, među autohtonim narodima Amerike, plus ovom malom grupom Baska, a ipak su nekako uvelike različiti u nekim aspektima. Mislim, vrlo različiti fizički i inače. Dakle, to je nešto što zaslužuje malo istraživanja, a možda i neke genetske studije. (Chu) Nisu uvek toliko različiti što se tiče jezika.n(L) Da, to je istina. Neki od onih indijanskih jezika... Šta su oni, aglutinativni? n(Chu) Da.n (L) Da. U redu, sledeće:
(Altair) Hoće li virus X biti dizajniran da bude etno-specifičan?
O: Pokušat će, ali te stvari mogu brzo izmaći kontroli.
P: (L) U redu.
(Joe) A ko bi to bio... Ko bi bio meta?
(L) Drugim rečima, koja će etnička pripadnost biti ciljana?
O: Uglavnom tamnoputi ljudi.
P: (L) Pa, to je bizarno. (Joe) U smislu ljudi na Bliskom istoku?
O: Između ostalih.
P: Bilo bi to puno autohtonih naroda. (Joe) Kao deo cilja depopulacije.
(Scottie) Pa, ako želite preuzeti Afriku, to je dobar način da to učinite.
(L) Da. (Niall) Toliko o poštovanju raznolikosti i inkluzivnosti!
(L) Da, raznolikost, pravednost i inkluzivnost. Šišaj to. U redu:
(Altair) Zašto ljudi često prijavljuju prestanak svih zvukova iz okoline kada NLO prođe blizu? Kao da NLO-i sa sobom nose zonu tišine.
O: Oni sa sobom nose zonu 4D.
P: (Andromeda) Dakle, 4D je tih. (L) U redu.
(seek10) Kasiopejci su spomenuli da je Knjigu Henokova napisalo sanskritsko društvo u Indiji...m(L) I mislim da morate stvarno razlikovati jer postoje različiti delovi Henokove knjige, i neki od njih su stariji od drugih delova. Pretpostavljam da ćemo postaviti ovo pitanje o najstarijim delovima.
(seek10) Kasiopejci su spomenuli da je Henokovu knjigu napisalo sanskritsko društvo u Indiji i da je bio nuklearni rat na potezu od tog doba do proširene sadašnjosti. Pitanje je: Jesu li Paranthe bili sanskritsko društvo u Indiji u to vreme?
O: Ne.
L: Sada ćeš ovde dobiti mali krug, traži10:
(seek10) Ako je tako, koje je poreklo dravidskih jezika?
(L) Nije tako, pa ću ipak pitati: Koje je poreklo dravidskih jezika?
O: Paranthe.
P: (L) I to nije puno pomoglo, zar ne? Znala sam da će to učiniti. Znala sam! [smeh]
(seek10) Dakle, mogu li pitati, postoji li neki način da identifikujemo ko je bio u Indiji u to vreme?
O: Paranthe, i atlantidski tipovi, i neki kantekijanski tipovi. Vidi Mohenjo-daro i srodna mesta.
P: (L) U redu.,(seek10) Je li razdoblje pisanja Henokove knjige bilo pre uništenja Kanteka?
O: Ne.
P: (L) Evo još jednog:
(seek10) Je li signal migracije haplogrupe F-M89 u studiji DNK rezultat nuklearnog rata od pre 50.000 godina? (L) Možemo li imati neku pozadinu o tome? Ne znamo ni o čemu pričaš.m(seek10) Da, kada pogledam studije DNK, signal haplogrupe F-M89 širi se od središta Indije prema jugu i drugim područjima. Ostala područja su jugoistočna Azija, Indonezija i Australija. Taj specifični signal dolazi od oko 48.000 godina pre Hrista. Tačno se poklapa sa razdobljem nuklearnog rata. Dakle, na temelju toga, izgleda da se nuklearni rat dogodio u severnoj/središnjoj Indiji. Ovo ima smisla, jer su Kantekkijanci okupirali severnu hemisferu. Dakle, prirodni cilj bi bio severni/središnji deo Indije. Naravno da su mogli bombardovati i jug. Ali na temelju signala, dogodio se u severnoj/središnjoj Indiji.
(L) Dobro, je li signal migracije haplogrupe F-M89 u DNK studiji rezultat nuklearnog rata od pre 50.000 godina?
O: Dobar nalaz!
P: (L) Mislim da je to potvrdno! Da, dobar je ulov. U redu.
(seek10) Koliko dugo nakon nuklearnog rata je severna Indija postala nastanjiva? Pod pretpostavkom da se 50% uništene zemlje koju Kasiopejci spominju nalazi u severnoj/središnjoj Indiji. Je li 2000 godina?
O: Blizu.
P: (L) U redu. Sada, Ryan:
(Ryan) Gledaju li organski portali pretežno na svet iz perspektive leve hemisfere?
O: Ne.
P: (Ryan) Događa li se više funkcionalne inhibicije desne hemisfere u njihovim mozgovima nego u mozgu osobe sa potencijalnom dušom?
O: Ne.
P: (L) Mislim da on možda stvara neke pretpostavke o organskim portalima koje zapravo nisu opravdane jer upamtite, sve dok osoba stvarno ne dopusti svojoj duši da se počne razvijati i rasti, svi smo mi organski portali u određenom smislu, telesno. A ako razmislite o tome, sećate se kada su Kasiopejci rekli da su duše ušle u neandertalska tela i time promenile DNK. To bi sugerisalo da su neandertalci bili organski portali. I vjerovatno, pre događaja od 309 000 godina, što je navodno bilo vreme Pada, SVI ljudski tipovi su u osnovi bili organski portali. Mislim da su organski portali, oni su kao i svi mi, samo postoji nešto više što se ne može razviti u njima, i moramo biti oprezni kad kažemo, oh, pa oni će biti levog ili desnog mozga ili šta god, i pokušati... (Niall) Naći fizičke karakteristike.
(L) Tačno. (Andromeda) Da, nije važno što imate, već kako se to zapravo koristi.
(L) I naravno, takođe su rekli da su defektni organski portali psihopati, znate, suštinski psihopati. U redu... Ryane, pitaš o branama o kojima se raspravljalo na sednici od 11. avgusta 2018.
(Ryan) Odražava li "Kosmička mreža" način na koji sve ove brane stupaju u interakciju sa beskonačnim dimenzionalnim prostorom?
L: Šta je Kosmička mreža?
(Ryan) Mislim da je "kosmička mreža" opšteprihvaćeni astronomski izraz za povezivanje galaksija zajedno u neku vrstu klastera i ovu ogromnu vrstu strukture nalik mreži, na neki način što se dalje ide u vidljivom svemiru.
(L) U redu. Dakle, odražava li "Kosmička mreža" način na koji sve ove brane međusobno deluju unutar beskonačno dimenzionalnog prostora?
O: Da.
P: (L) Dakle, galaksija bi zapravo mogla biti brana?
O: Da.
P: (L) U redu.
(Ryan) Je li Aleksej Navaljni ubijen?
O: Ne.
P: (L) U redu.
(Altair) Jacob Rothschild je nedavno umro. Gde je sad njegova duša i šta radi?
O: Spavanje.
P: Rekli ste isto za Adolfa Hitlera?
O: Da.
P: (L) Pa, dobro, to je to. On spava. Evo irjO:
(irjO) U vreme konačnog uništenja Atlantide, jesu li kristali stvorili nestabilne dimenzionalne prozore koji su rezultirali odlaskom dela atlantske zemlje i njenih stanovnika u drugu dimenziju/stvarnost?
O: Da.
P: (L) Nisam to očekivala.
(irjO) Ako da, koja je verovatnost da bi se takva izgubljena zemlja mogla ponovno pridružiti našoj stvarnosti kada Zemlja pređe u 4D?
O: Nula.
P: (L) U redu:
(irjO) Je li film 'Astral City', koji govori o putovanju lekara koji umire i odlazi, živi i radi u "raju", blizak onome kako mi percipiramo i postojimo u 5. denzitetu?
O: Za neke.
P: (irjO) Da li razgovor/komunikacija sa svojim višim ja takođe podrazumeva komunikaciju sa svojim 5D Ja?
O: Ponekad za neke.
P: (irjO) Je li istina da neko može komunicirati sa našim višim ja radiestezijom pomoću njihala ili sličnog instrumenta?
O: Za neke ponekad.
P: (Joe) Tu postoji obrazac... [smeh]
(L) Da.
(irjO) Ako da, bi li to zavisilo o osobi i nameri?
(L) I oni će reći, "Za neke, ponekad," zar ne? [smeh]
O: Da.
P: (L) U redu. Vi ste postavili pitanja! Ja sam ovde samo posrednik. Ja sam samo glasnik.m(Altair) Ko je oštetio internetske kablove u Crvenom moru i u koju svrhu?
O: Hutisti. Uništili komunikacije za Izrael i pristalice.
P: (Scottie) Bio sam u krivu. (Niall) Dobro za njih. L: Ko je bio u krivu?
(Scottie) Ja. (L) Zašto? Šta si mislio ko je to izveo?
(Scottie) Zato što sam rekao da hutisti to nikada ne bi mogli učiniti. Bio bi to kao neki moćni državni akter, bla, bla, bla, ali očito su hutisti mnogo sposobniji nego što sam mislio. (Niall) Da. (Joe) Pa, takođe su rekli da su ti konkretni kablovi bili na nekim mestima samo stotinjak metara pod vodom i onda su izlazili na kopno.
(L) U redu:
(Ryan) Spomenuli ste da je Atlantida prošla kroz 3 inkarnacije u razdoblju od 100 000 godina (31. maja 1997.). Ako su "Noin potop" i parantanski nuklearni rat bile dve od tri kataklizme, je li prva kataklizma bila u vreme erupcije Najmlađe Tobe nakon uništenja Kanteka?
O: Da.
P: (Ryan) Otprilike 26,5 hilada godina pre Hrista, supervulkan Taupo na Novom Zelandu je eruptirao, što je 'donekle' blizu dolaska sedišta OPS Oriona za Sunčev sastav koji ste spomenuli 4.12.1999. Jesu li oba ova događaja bila povezana sa nekim većim događajem, i ako jesu, koji je to događaj?
O: Bombardovanje kometama.
P: (Ryan) U sesiji 31. maja 1997., u to vreme niste hteli identifikovati grupu sa kojom ste bili u kontaktu otkako su bili na Kanteku. Možete li nam sada identifikovati ovu grupu?
O: Ne.
P: (L) Dobar pokušaj. Sada, Nienna pita:
(Nienna) Imam pitanje o tamnoj piramidi pod zemljom na Aljasci.
„Popratne informacije:
Bivši protivobavještajni agent Doug Mutschler 1992. čuo je da je Kina detonirala nuklearnu napravu pod zemljom i da je to bila toliko snažna eksplozija da su udarni talasi stigli sve do Aljaske gde su geolozi koji su proučavali udarne talase pronašli podzemnu strukturu u obliku piramide udaljenu 80 kilometara jugozapadno od planine McKinley na Aljasci. Čekao je da novinska stnica ponovno emituje priču sledećeg dana za dodatne informacije o tome, ali nije bilo ništa. Stoga je otišao do lokalne stanice koja je to emitovala kako bi od njih dobio informacije, ali mu je upravitelj stanice rekao da nikada nisu objavili takvu priču. Međutim, po izlasku iz stanice mlađi urednik mu je rekao da su oni zaista objavili priču, ali su nakon toga došla dva čoveka, uzela sve informacije o piramidi i otišla.
G. Mutschler je pokušao saznati više informacija o tome, ali je svaki put zaustavljen i rečeno mu je da ne nastavlja. Godine 2012. kontaktirao je Lindu Moulton Howe kako bi video može li pronaći nešto o tome. Pokušala je saznati ima li neko ikakvih informacija o tome i nazvao ju je čovek i rekao da postoji podzemna piramida, veća od one u Gizi. Duga je 550 stopa od dna do vrha, napravljena je od čvrstog crnog kamena i veruje se da je vrlo, vrlo stara. Neki ljudi tvrde da je stara milione godina.
Nakon daljnje istrage, razgovarala je sa nekim čiji je otac navodno dovezen na lice mesta i rekla: "Pilot je rekao mom tati da je lokacija na Aljasci 'strogo poverljiva kao i projekt Manhattan'." Pilot mu je takođe rekao da to nije nuklearna naprava; nije je napravio čovek; niko ne bi trebao znati da ovo mesto čak postoji. Ova stvar je neka vrsta generatora struje i stara je hiljadama godina. Napravljena je od kamena poput piramide. Ne znaju odakle je došla, ko ju je napravio ili kako radi.
Ali može generisati dovoljno snaga za napajanje celog North Slopea, cele Aljaske, a verovatno i cele zemlje Kanade!" - Bruce L. Pearson, New Jersey
Postoji tema na forumu o tome (Skriva li američka vlada piramidu vanzemaljaca na Aljasci? | Aljaški trougao)kao i članak o SOTT-u (Postoji li drevna 'tamna piramida' na Aljasci?).
Evo nekoliko pitanja:
„Postoji li zaista piramida pod zemljom na Aljasci?
Ako je tako, jesu li izveštaji o tome tačni?
Ako je tako, ko ju je izgradio?
Kada je izgrađena?
Ako prenosi energiju, koristi li se i danas?
Ako da, ko je koristi i u koju svrhu?
Potiskuje li svest kako navodi Tom DeLonge?
Je li izgrađena iznad zemlje i prirodno zakopana kroz milenijume?“
(L) Dobro, dakle: Postoji li stvarno piramida pod zemljom na Aljasci? Ako je tako, jesu li izveštaji o tome tačni?
O: Ne i ne.
P: (L) Dobro, to završava temu.
(Scottie) Pa, to nije zabavno!
L: Da, mislila sam da je to dobro pitanje. Svidelo mi se. Volim skrivene misterije. Pa, sledeće pitanje:
(Approaching Infinity) Je li došlo do nasilnog sukoba između vanzemaljaca i ljudi u bazi Dulce kasnih 1970-ih, kako je prvobitno tvrdio Paul Bennewitz?
O: Da.
P: (Approaching Infinity) Je li Phil Schneider radio u bazi Dulce?
O: Da.
P: (Approaching Infinity) Je li preživio pucnjavu kao što je tvrdio?
O: Da.
P: (Approaching Infinity) Je li to bio sukob o kojem je Lazar čitao?
O: Da.
P: (Approaching Infinity) Jesu li Arijci koji su bili uključeni u otmicu Villa-Boasa bili povezani sa podzemljanima? (Pozadina: sesija 4. novembra 1994., gde su rekli da su otmičari Arijci "u prolazu")
O: Ne.
P: (L) U redu. Piše da su otmičari bili Arijci u prolazu. Šta mislite pod "Arijci u prolazu?"
O: Na povratku.
P: (L) Na putu natrag na njihovu rodnu planetu?
O: Da.
P: (L) Da li su to bili vanzemaljci 3D tipa?
O: Bidenzitetni.
P: (Approaching Infinity) Jesu li vanzemaljci nordijskog izgleda u barem nekim slučajevima kontakata iz 1950-ih zapravo bili arijski ljudi iz podzemlja?
O: Da.
P: (Approaching Infinity) Jesu li mitski beli i bradati učitelji civilizacije poput Viracoche i Quetzalcoatla bili interpunktori dubokog nivoa?
O: Da.
P: (Approaching Infinity) Šta je s Oannesom?
O: Lizziji.
P: (Approaching Infinity) U jednoj ranijoj sesiji rekli ste da je admiral Byrd očekivao da će naći samo na "tabor odvojenih nacista" na Antarktiku tokom operacije Visoki skok. Na šta je zapravo naišao?
O: Kanibalski window fallers (bića koja upadaju/propadaju kroz dimenzije), op. prev.).
P: (L) To je bilo ugodno.
(Approaching Infinity) Godine 1988. Byrdov sin Richard Byrd Jr. misteriozno je umro u dobu od 68 godina. Pronađen je pothranjen i dehidriran u praznom skladištu nakon što je bio nestao tri nedelje. Bio je na putu za Washington na svečanost u čast svog oca. Šta mu se dogodilo?
O: Vidi prethodni odgovor. Vezu je uspostavio njegov otac.
P: (L) Pa, to je jezivo. (Altair) Kakve su šanse za vojnu eskalaciju u Transnistriji ove godine?
O: Dobre.
P: (Altair) Kakve su šanse za otvoreni i direktni vojni sukob između nekih članica NATO-a i Rusije ove godine?
O: 50:50.
P: (L) Dakle, još je neizvesno, ali oni to sigurno žele!
(Altair) Kada se dogodio Pad na Kanteku? Je li bio u isto vreme kao na Zemlji (pre 309 000 godina)?
O: Da.
P: (Pikabu) Mijau! Mijau. [Pikabu proverava odvija li se sesija ispravno...]
L: Zdravo, devojčice! Mama je ovde.
(Altair) Ako su pravi Semiti potomci Kantekijanaca, a 4D OPS ih se pokušao rešiti, zašto su uopšte dovedeni na Zemlju nakon uništenja njihove planete?
O: Sindrom povlačenja tigra za rep.
P: (L) Dakle, imali su planove za njih koji nisu ispali baš onako kako su hteli.
(seek10) Je li Krishna izmišljen lik temeljen na kometnoj aktivnosti?
O: Samo delimično.
P: (seek10) Postoji li potopljeni kontinent/ostrvo/grad koji se zove Kumara Kandam u Indijskom okeanu kako tvrde zagovornici drevne tamilske civilizacije?
O: Blizu.
P: (seek10) Ako je tako, je li to bilo za vreme Lemurije ili Atlantide? Koje je to razdoblje bilo?
O: Kasnije.
P: (L) Šta kažete na događaj od prije 12.000 godina?
O: Bliže.
P: (seek10) Kada je nastao Sundski prolaz (između Jave i Sumatre)? Je li to bilo tokom razdoblja eksplozije kometa 564. godine (i erupcije vulkana Krakatoa) ILI tokom razdoblja "Noinog potopa" ILI erupcije Krakatoa od pre 70 000 godina?
O: 70 000 godina.
P: (L) Dobro, to je opseg napisanih pitanja. Sada da vidimo što imamo ovde na chatu...
(Cosmos) Je li Putin rano odabrao Medvedeva za svog naslednika i pripremio ga da se obrazuje kako bi mogao/spreman slediti njegove stope?
O: Da.
P: (Cosmos) Da li se Medvedev slaže sa Putinom u smislu ciljeva, pogleda i ljudskosti?
O: Uglavnom.
P: (M) Možemo li pitati Kasiopejce koji je afelza Sunčevog blizanca, smeđeg patuljka? To je postavljeno pre nekoliko godina, 1998., ali tada nije dan odgovor.
(L) U redu. Možete očekivati da, ako pre mnogo godina, 1998., nije dan odgovor o afelu smeđeg patuljka, da ga nećete dobiti sada. Pa odustanite.
(M) Je li se itko ikada pitao da li se u 4D, kada je životni vek gotov i onda se reciklira u 5D i onda natrag u 4D, događa ista stvar gde je prošli život uglavnom zaboravljen kao u 3D? L: To je zanimljivo pitanje. Ako se osoba reciklira iz 4D u 5D i ponovo u 4D, zaboravlja li svoje prošle živote?
O: Ne.
P: (Andromeda) Hmm, nikad mi to nije palo na pamet.
(M) Da li su trenutni požari u Teksasu izazvani DEW-om (oružje usmerene energije)?
O: Da.
P: (Keit) Tokom zime 2023.-2024., Rusija je doživjela neumereno velik broj komunalnih nesreća u celoj zemlji, posebno puknuća vodovodnih cevi za centralno grejanje. Ljudi kažu da je to ili zbog istrošenosti komunalnih mreža ili vremenskih ekstrema i kolebanja. Jesu li u pravu?
O: Da.
P: (Keit) I koji bi mogli biti dodatni ili skriveni razlozi za tako veliki broj nesreća?
O: (L) Pa, upravo si ih dala. Ekstremno trošenje, i fluktuacije, i uslovi.
P: (Joe) Ali što ako nisam zadovoljan tim odgovorom i želim drugačiji odgovor?
L: Ona želi drugačiji odgovor? (Chu) Pa, prvo je pitala je li to tačno, a onda su rekli da. (L) Dakle, u redu, gotovo je.
(Keit) SAD je izdao upozorenje na "neposredan teroristički napad" u vezi sa Moskvom u sledećih 48 sati, iako nije jasno kada je tačno upozorenje izdano. Ovo upozorenje ponovili su i mnogi drugi zapadni konzulati. Upozorili su svoje građane da ne dolaze u Rusiju jer očito "ekstremisti imaju skore planove gađati velika okupljanja u Moskvi". Zašto je ovo upozorenje dano i šta se zapravo događa?
O: Pokušaji zastrašivanja i ometanja. Također davanje do znanja Rusiji da su "paralelne strukture vlasti" (deep state u originalu, op. prev.) glavne. Pričekajte zanimljiv razvoj događaja.
P: (Ursus Minor) Koliki je postotak migranata koji su stigli u Evropu tokom prošle godine iz straha za svoje živote i političke represije?
O: 10.
P: (L) 10%.
(thorbiorn) Postoji knjiga: “Dancing Past the Dark: Distressing Near-Death Experiences”, koju je napisala Nancy Evans Bush. Što utiče na varijabilnost iskustava bliskih smrti, a posebno zašto neki ljudi imaju uznemirujuća iskustva?
O: Gde god da ideš, tu si.
P: Dakle, imate uznemirujuća iskustva blizu smrti zbog načina na koji ste se ponašali ili tretirali druge ljude u životu?
O: Da.
P: (Navigator) Želeo bih pitati o Zoni tišine kako je navedeno u toj temi. Moja špekulacija je da je područje pustinje Chihuahuan (čiji je deo Zona tišine, pogledajte temu za detalje), u jednom trenutku bilo pogođeno područje kometnog bombardovanja, a materijali koji su pohranjeni kao rezultat toga mogli bi objasniti, barem delomično, prijavljene fizičke anomalije. No, budući da je ovo područje takođe geografski povezano sa Novim Meksikom i Arizonom, područjima za koja je prijavljeno da imaju visoku NLO/vanzemaljsku aktivnost, moglo bi biti da u Zoni postoji više od samih magnetskih aberacija. Mislim na baze, portale ili šta već (Edgar Cayce je takođe pričao o tome). Dakle, neka otvorena pitanja: Šta je to sa Zonom tišine gde se svedočilo fizičkim anomalijama i čudnim susretima sa NLO-ima?
O: 4D propusnost.
P: (Navigator) Za što je bila zainteresovana Vlada SAD-a, nakon što su stigli u to područje kako bi povratili sondirajuću raketu Athena 1970.?
O: Prikrivanje bilo kakvih znakova uključenosti vanzemaljaca u aktivnosti.
P: (Alejo) Koja je bila važnost slanja te numeričke poruke na početku? Koja je bila svrha? (L) Mislim da su objasnili; da su čitali kod i da je prošao i to nije nešto što bismo razumeli. U redu.
P: (Alejo) Je li velika promena programa povezana sa Putinovim životom ili smrću?
O: Ne.
P: (T.C.) Je li Nulandino penzionisanje bilo nužan korak u procesu?
O: Ne.
P: (Niall) Zašto je dala ostavku?
(Joe) Ovo poslednje pitanje je dobar primer pitanja koje nije baš korisno.
L: Oh, nisam pročitala celi kontekst.
(Chu) Bilo je: "Budući da je nadolazeća promena, spomenuta na početku sesije, bila povezana sa geopolitikom i Ukrajinom, je li Nulandino penzionisanje bio nužan korak u procesu?" (Joe) Tačno, ali čini se da bi fokus pitanja bio zašto je otišla u penziju?
(Niall) Zašto se Nuland povukla? (Joe) Ako postavite to pitanje, saznat ćete sve ostalo.
O: Zdravlje uglavnom.
P: (L) Dakle, ona je lošeg zdravlja.
[Rasprava o pitanju koje je ranije preskočeno, dok su članovi tražili u starim transkriptima da vide je li već postavljeno.]
(irjO) Crni Vitez je prvi naziv dat satelitu ili objektu koji su astronomi detektovali ranih 1960-ih kako kruži oko Zemlje u polarnoj orbiti - navodno nije ni američki ni ruski. Je li to svemirsko smeće, kako kažu razotkrivači (debunkeri, op.), ili pravi satelit?
O: Da.
P: (irjO) Ko ga je izgradio?
O: Nordijci i Lizziji.
P: (irjO) Koja je bila/je njegova funkcija?
O: Skeniranje i slanje usmerenih kontrolnih signala. Može skakati kako bi dosegao ciljeve.
P: (L) Jeste li sada svi srećni? [smijeh] [čitanje razgovora] Šta je to bilo? Idi gore.
U sesiji od 21. septembra 2001. stoji:
„P: (L) Zanima me ovaj objekt koji je vidio astronom amater u orbiti oko Zemlje. Čim je to najavio, odjednom je objašnjeno da je to stari raketni pojačivač koji je kružio oko Sunca, a sada je ponovno uhvaćen i nalazi se u orbiti oko Zemlje. Možeš misliti. Od 1969. godine kruži oko Sunca. Je li ovo stari, odbačeni raketni pojačivač?
O: Ne.
P: (L) Šta je to?
O: Skener sektora visokog nivoa.
P: (L) Poput radara? Satelita?
O: Slično, ali naprednije.
P: (L) Kome pripada?
O: Konzorcijum visokog nivoa.
P: (L) Pripada ljudima ili vanzemaljcima?
O: Oboje.“
(L) Skener sektora visokog nivoa. U suštini ista stvar. Sličan, ali napredniji konzorcijum visokog nivoa. Pripada ljudima ili vanzemaljcima? Oboje. Pa dobro. Mislim da je to onaj, radilo se o Crnom Vitezu. Samo ga nismo tako nazvali.
(Ursus Minor) Je li društvo Thule kanaliziralo vanzemaljsku rasu ili podzemljane?
O: Nijedno. Posetili su ih Nordijci.
P: (Ursus Minor) Kada su Nemci pre 1945. otišli u ilegalu, ko ih je asimilirao? Podzemljani ili vanzemaljska rasa?
O: Te dvije grupe sarađuju. "Vanzemaljci" vode operacije.
P: (Ursus Minor) Koliko je nacističkih NLO-ova postalo operativno do aprila 1945.?
O: 3.
P: (L) Da li vam to pomaže na bilo koji način? Sledeće. Ovo pitanje mi nije jasno.
(seek10) Je li Dwarika iz legende o Krišni (zapadna obala Indije) potopljena tokom događaja "Noina velika poplava"? (L) Je li Dwarika osoba ili mesto?
(seek10) To je mesto. (L) U redu. Je li potonula tokom događaja pre 12.000 godina? To je događaj Noinog velikog potopa, pretpostavljam.
O: Da.
P: (seek10) Je li to atlantidska kolonija?
O: Ne.
P: (Pecha) Sa obzirom na labavu graničnu politiku SAD-a i brojne izveštaje o mogućim ćelijama spavača koji ulaze u zemlju, plus onu sesiju Edwarda Riordana gledanja na daljinu mrtvih tela naslaganih jedna na druge, i još jedan izveštaj o mogućem događaju na nivou traume 11.09. - je li nešto od ovog povezano jedno sa drugim?
O: Da.
P: (Niall) Sve je povezano, čoveče. L: Da, sve je povezano.
(Joe) Imam pitanje: Jesu li sve stvari povezane?
O: Da. [smeh]
P: (Mark7) Bilo koji novi način(i) na koji bi se Talas mogao manifestovati 2024?
(Niall) Već je ovde.
O: Obraćajte pažnju. Neke su stvari spore i suptilne, druge su skokovite.
P: (M) Što se tiče pitanja o afelu, u sesiji od 5. septembra 1998. rekli su da još neće odgovoriti jer "Još ne, jer vam je potrebno više razumevanja tih ciklusa na koje tako gorljivo aludirate". Pitao sam sada jer si možda stekla više razumevanja.
(L) Pitaš jer misliš da sam stekla više razumevanja? A ti? Ha? Ti to shvati! Reci mi! Zašto ja moram sve? [smeh]
M: Čitao sam sesiju i nisam mogao shvatiti na šta su mislili kad su rekli da si "oštro aludirala". U sesiji mi nije bilo jasno o čemu oni to dovraga pričaju. Pa sam si mislio, ono, o čemu se radi?
(L) Oštro, kao i, stvarno sam nestrpljiva da mi daju odgovore. Da, da, da. [smeh]
(tkanina) Je li Ryan Garcia (slavni bokser) bio prisiljen gledati sotonističke rituale koji su uključivali zlostavljanje dece u Bohemian Groveu kako on tvrdi?
O: Da.
P: (Altair) Je li bilo srušenih 4D OPD letelica na Zemlji do kojih se došlo?
O: Ne.
P: (Altair) Koliki je postotak "dobrote" u trenutnom predsedniku Belorusije, Lukašenku? L: Postotak "dobrote"! [smeh] (Joe) Kakvo pitanje! Prvo definirajmo dobrotu. (Niall) 50.01. (PoB) 150. [smeh]
(L) Postotak dobrote... Možete li odgovoriti na to?
O: Ne.
P: (irjO) Kakve su šanse da Maduro pobedi na sledećim predsedničkim izborima u Venezueli? Ima li i dalje veliku podršku?
O: Da.
P: (Niall) Jesi li iznenađen tim odgovorom, irjO?
(Joe) Ne bi trebalo biti... (Niall) Ako jesi, nisi obraćao pozornost...
(irjO) Ne baš. Malo, ali ne baš. Ali ima puno propagande, pa...
(Joe) Imam pitanje. Je li Biden bio nadrogiran neki dan tokom govora o stanju nacije?
O: Da.
P: (Joe) Na kojoj je drogi bio?
O: Metamfetamin.
P: (Niall) O moj Bože! On je takav ološ!
(Joe) Jeste li videli koliko je bio radikalno drugačiji, u smislu njegove koherentnosti i njegovog entuzijazma i slično? Pa su mu dali malo metha, u smislu metamfetamina.
(Niall) Pa, ti ljudi uzimaju adrenochrome, pa onda, metamfetamin je, ono, ništa posebno! (Joe) Pa, verovatno postoji visokokvalitetni medicinski metamfetamin, za predsednika... (Niall) Ili ga je dobio od Huntera? (Chu) Verovatno!
(L) Mislim, metamfetamin traje satima. Mislim, kokain traje samo kratko vreme. Čemu se zezati? Mislim, uzmi najbolje! [smeh]
(Andromeda) Pa, držao je predsednički govor, znate!
(Niall) On je takav ološ!
(Joe) Pa, to je samo nešto da ga digne, Niall. Treba mu nešto da ga digne.
(L) OK, idemo dalje.
(Altair) Jesu li Putin ili bilo koji od njegovih savetnika upoznati sa Kasiopejskim materijalom?
O: Ne.
P: (Ryan) Je li mainstream naučna metafora DNK kao "nacrta" netačna, a bolja bi metafora bila "uređaj za snimanje" koji formira informaciju u stabilnije stanje?
O: Da.
P: (M) Koje se šanse da se predsednički izbori u SAD stvarno održe kasnije ove godine?
O: Dobre.
P: (Niall) Kad su rekli metamfetamin, jesu li mislili na kristalni meth?
O: Ne.
P: (Niall) Oh, tačno. U redu.
(Joe) Hajde, Niall! L: Mislite na metamfetamin, na one medicinske tablete?
O: Da.
(Joe) Ovde govorimo o predsedničkom metamfetaminu vrhunskog kvaliteta. Znate šta pričam? Ne ideš ga kupiti na ulici da bi...
(Niall) Pa, kad ljudi kažu metamfetamin, kad ti kažeš metamfetamin...
(Alejo) Tucker ga je nazvao metamfetaminom.
(L) Je li? (Jones) U sesijama od oktobra 1995. postavljana su pitanja o nestalim i ubijenim u raznim ratovima sa sugestijom da su bili oteti i korištena je reč 'reanimirani' i da su još uvek živi.
U sesiji od 14. oktobra 1995. stoji:
„O: Nestali u Vijetnamu, što mislite gde su sada?
P: (L) Pa, nadam se da ćete nam reći! T: Neki od njih... TK: Jesu li oteti? T: Neke od njih se toliko raznelo da ih se nije moglo pronaći, pa su navedeni kao nestali, jer ih nisu mogli označiti kao ubijene. Neki od njih su dezerteri, neki od njih... pa, dezerteri bi se svrstali u nekoliko klasifikacija u koje se neću zamarati. Neki od njih su se prebacili na krijumčarenje drogom. TK: Neki od njih su jednostavno odlučili da im se tamo više sviđa. T: Da, postoji i to, i neki od njih, pretpostavljam, su ili oteti ili razmenjeni, premešteni u tajnu vladu. L: Je li sve ovo tačno?
O: Da.
P: (T): Zato se ne može reći ljudima gde su... (TK) Trebamo li i dalje biti na vojnoj temi? J: Ko zna?
O: Ubijeni... su posebna tema!! Ubijeni, koliko ih je zapravo bilo?
P: (T) Koliko je od 60.000 stvarno ubijeno? Koliko ih se vodi kao mrtvi, a nisu? Obaveštajni... (TK) Znate šta, mogli su regrutovani... Bilo je toliko različitih vrsta ljudi koji su otišli tamo, mogli su regrutovati masu... (J): Da, to je istina. (L) OK, sada, hoćete li nam dati nagoveštaj gde su i što trenutno rade? Jesu li ovo neki od ljudi koji rade na ovim podzemnim mestima?
O: Da..Da...Da.
P: (L) Odatle dolazi to osoblje... njihovi životi, umrli su smrću filozofa.
O: I mnoga druga mesta, vremena. itd...
P: (TK) Ratovi kroz vekove. O koliko ih govorimo? L: O kakvom broju govorimo ovde?
O: Budući da je vaš centar za maštu večeras na niskoj frekvenciji, pretpostavimo da vam moramo sve nacrtati, ali barem je zabavno gledati reakciju, poput "tone cigli" kako pada na vaše glave!!
P: (L) Samo napred, nacrtajte nam to. O koliko ih ovde govorimo?
O: Drugi svetski rat, 72 355, još živi gde????
P: (L) Je li to tačna brojka?... (T) Sada, čekajte malo...
O: Da.
P: (T): Toliko je ljudi tajna vlada zgrabila? (J) Iz Drugog svetskog rata (SV) To ne obuhvaća Koreju... (TK) To je od otprilike 40 miliona... (L) Frank, koliko? (F) Ukupno ljudi u Drugom svetskom ratu bilo je 70 do 80 miliona... (TK) Vojni gubici... . ne govorimo samo o američkoj vojsci, takođe, govorimo o totalu, bilo kome.... (T): Govorite li o totalu... svi ubijeni u Drugom svetskom ratu? L: Ne, rekli su... pročitaj.... J: "Drugi svetski rat, 72 355 još živih. Gde???" L: Još živi! T: Koji su navodno ubijeni...
O: Da.
P: T: Iz svih rodova vojske.
O: Da.
P: (TK): Ovi ljudi ne stare; još uvek su u akciji i spremni su ko zapete puške...
O: Upravo tako, prijatelji moji!!!
P: (J) OK, to je samo Drugi svjetski rat... (TK) Šta kažete na Koreju, Vijetnam, itd... (L) U redu, koja je brojka iz Koreje? (TK) Kakva je razlika? L: Pa, to je istina! (SV): Želimo znati.
O: 6734.
P: (TK) Da, s obzirom na činjenicu da ne mislim da smo stvarno izgubili toliko... (T) Ne, nismo imali toliko gubitaka u Koreji. (TK) Šta kažete na Zalivski rat?
O: Da. 55.
P: (T): Da, bilo je oko 55 hiljada žrtava u Koreji, u četiri godine Koreje. Stvarno je to bilo 3 i po godine u Koreji. Dakle, 6000 znači da nešto više od 10% njih zapravo nije mrtvo.
O: 23 469.
P: (L) Šta je to bilo? (J): Vijetnam, to je bio Vijetnam.... (T) 23.000 od 66.000...
O: Da.
P: (T): ...su još uvek živi?
O: Da.
P: (T): Dakle, imate 23,000 od...
O: Neki su zamenska tela koja služe kao posude za duplicirane duše.
[Promjena strana trake; izgubljeno je prvih nekoliko rečenica sledećeg segmenta pitanja.]
P: (T) Kreću se jako brzo upravo sada. J: Imaju samo oko 100.000 sa te tri brojke koje su nam dali. T: Pa, sada, to su samo tri rata. Nismo pitali za...
TK: To su tri rata. To se ne računa... (J) Šta kažete na Prvi svetski rat, šta kažete na Zalivski rat... (TK) Pa, Zalievski rat, nije bilo toliko žrtava... (T) Oko desetak. (TK) Ali druga strana jest...
T: Da, samo pitamo o SAD-u. Šta je sa drugima? Da, u pravu ste, što je sa drugim vojnim... J: Nema načina da znamo. Jesu li ikada objavili brojke? Ne znamo.
TK: Oni sada imaju vojsku, i to nije samo vojska, ovo je elita. Kladim se da su elita. Mislim, vrbovani su. J: Postavljeno im je pitanje, i rekli su da!
T: Da, to nisu neki tipovi koji su topovsko meso. Ovo su specijalisti.
(TK) CIA je posvuda izvlačila ljude u Vijetnamu.
T: Da, i puno ovih odreda koji cirkuliraju ne postoje. Mnogo toga...
TK: Da, kao ove tajne operacije, kako god ih zvali, i sve te stvari. Ovaj Novi svjetski poredak će uskoro zaživjeti. Znate šta, ne postoji način da se to zaustavi.
T: Oh, ne, ne možemo to zaustaviti. TK: Možete se boriti i pokušati preživeti sami, ali nema načina da zaustavite Novi svetski poredak.
T: Jedini način da se prođe kroz ovo je kako je stari Lao Tzu ili ko već, kineski vojni filozof, rekao: "Stabljika pšenice koja preživi je ona koja se savija s vetrom."
(TK): "Da, učinit ću što god kažeš."
T: Nema načina da se to zaustavi. Svi ovi ljudi koji govore o izlasku i borbi protiv toga, oni se protiv toga neće boriti. Ne mogu. Ne mogu pobediti.
F: Pa, već su preusmereni.“
Zatim iz sesije od 13. januara 2024.:
(Jones) Imaju li 4D OPS krvne linije nešto slično dodatnom vagusnom prelomu što im daje veću kontrolu nad otkucajima srca?
O: Da.
P: (Jones) To bi značilo da je manja verovatnost da će izgubiti svest ako su u simpatičkom ili dorzalnom vagusnom stanju kada su pod stresom?
O: Više od toga je implicirano!
P: (L) Dakle, to je više od pukog davanja kontrole nad otkucajima srca?
O: Da.
P: (L) Znači li to da imaju sposobnost da se stave u nešto poput stanja hibernacije?
O: Da.
P: (L) Da li je to imalo neke veze s njihovom sposobnošću da produže svoje živote?
O: Da.
P: (Joe) Govorimo li ovde o podzemljanima?
O: Da.“
Rad vezan za transmarginalnu inhibiciju, gde je pojedinac preplavljen podražajima koji predstavljaju ogromnu pretnju, sugeriše da se sve prethodne uslovljenosti mogu poništiti. Deb Dana kaže da je supermoć imati živčani sastav koji je jako simpatički energizovan, ali takođe biti u stanju održati neku ventralnu vagalnu vezu ili energiju - društvenost, znatiželju, saosećanje itd. Lobaczweski kaže da održavanje stava prirodnjaka koji proučava subjekt deluje kao zaštita kada je izložen psihopatima. Victor Frankl u osnovi kaže da je imati smisao ili razlog za preživljavanje silno teških iskustava deluje kao zaštita. Jesu li oni koji su odabrani za otmicu i 'reanimaciju' iz ratova bili oni koji su otišli u dorzalno vagalno isključivanje?
O: Da.
P: (L) Dobar ulov. U redu. Radimo ovo sat i pol, zafrkavamo se.
(Joe) Imam još jedno pitanje, nastavak prethodnog. Rekli su za ivermektin... Pitali smo zašto imamo svetlucave oči, svetlucav vid od Ivermektina. I rekli su da su to promene DNK. Dakle, kakve DNK promene prouzrokuje i zašto ima učinak na oči, čineći ih osetljivijima na svetlost? Nisu rekli jesu li dobre ili loše, rekli su samo promene DNK. Tako da...
O: Korisne. Stimulišu centar za vid. Očekujte bolju vizualizaciju!
P: (Niall) Sjajno! (L) Kao u... (Gaby) Hiperdimenzionalni prostor?
(L) Da. Kako to nazvati, halucinatornim, čak?
O: Da.
P: (Niall) Sada ćemo gledati show u punoj HD rezoluciji.
L: Da, možemo gledati show i nikad ne ići u pozorište.
(Joe) U Technicoloru.
(Andromeda) Možete videti sve stroboskopske efekte.
L: Pa pretpostavljam da ste nam na početku ove sesije rekli na što ste nas hteli upozoriti. Je li to tačno?
O: Da.
P: (L) Postoji li još nešto što trebamo znati pre nego se oprostimo?
O: Ne. Pozdrav.
KRAJ SESIJE
 
Back
Top Bottom